Городнянська міська рада
Новини

Сьогодні надається чудова можливість проводити роботи з благоустрою за рахунок залучення до них громадян, які стоять на обліку в центрі зайнятості як безробітні. Такі роботи оплачуються за рахунок співфінансування — 80 відсотків оплачується з фонду центру зайнятості й 20 — з бюджету громади.

Кожен староста може скористатися такою можливістю, залучивши до робіт по благоустрою жителів села, які мають статус безробітних. Це суттєва допомога для тих комунальних працівників, які нині є в старостатах. Такою дружною командою можна зробити багато чого в кожному населеному пункті за умови наявності бажання.

Сьогодні начальник відділу житлово-комунального господарства Віктор Курта побував у північних селах громади, щоб пересвідчитись що вдається зробити в плані благоустрою за такою схемою. Староста Анна Колешко, хоч і перебуває у відпустці, роботу організовує належним чином. У Старосіллі, Автуничах та Андріївці кипить робота. Розчищаються узбіччя вулиць від парослі. А в Андріївці на кладовищі завзято працюють комунальний працівник старостату Віктор Шарий з сином Михайлом Шарим та зятем Сергієм Лущем, які залучені до робіт з благоустрою як безробітні. Кладовище перевтілюється на очах, радуючи око доглянутістю.

Не поступаються їм завзятістю й працівники Кузничівського старостату. Тут працює один комунальний працівник Микола Прошко і три наймані працівники з центру зайнятості. У плече з ними береться за пилу та косу і староста Олександр Авраменко. Кузничі та Альошинське геть змінилися, за лічені дні позбавившись густих гілок та порослі на узбіччях. Світиться чистотою і кладовище в Альошинському.

А то у Конотопському, Солонівському, Хотівлянському старостатх чомусь такою можливістю не користуються — мабуть, власних сил вистачає. Або в самих мешканців нема бажання братись хоч і за непросту, але оплачувану роботу на благо свого ж села.

На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять, дерево, трава та природа

Збільшіть охоплення за допомогою цього допису

Ви можете охоплювати до 2 033 людей щодня, коли завершите налаштування просування свого допису за 14 USD.

Переглянути статистику та оголошення

Просувати допис

Подобається

Коментувати

Поширити