Городнянська міська рада
Новини

Сьогодні на міському пляжі відбувалось освячення води в день Хрещення Господнього.

До дійства долучились не тільки місцеві мешканці, а й воїни, які несуть службу в лавах Збройних Сил. Саме вони організували для всіх присутніх теплий чай та гарячу кашу, щоб зігрітися.

Отець Андрій провів обряд освячення води і подякував захисникам за те, що вони мужньо боронять нашу країну, захищаючи її від підступного ворога, висловив впевненість у витримці й силі українського народу та його героїчної армії і побажав усім Божого благословення скоріше пережити всі випробування і разом дочекатися перемоги й миру на нашій благословенній землі.

Подякоюою міської ради було відзначено Олександра Павловича, з чиєї ініціативи й було кілька років тому започатковане святкове дійство на березі Чибрижа. Вручив Олександру Подяку за ініціативність, активну, творчу та небайдужу позицію у житті громади перший заступник міського голови Володимир Пінчук.

А Чибриж, мабуть, у цей день ще ніколи не бачив стільки бажаючих скупатись у крижаній ополонці. Чоловіки один за одним окунались в освячену воду. Нехай вона додасть і їм, і усім нам сили, щоб наблизити і дочекатись перемоги над агресором.