Городнянська міська рада
Новини

    Сьогодні на Городнянщину завітали представники латвійської волонтерської організації  “Tavi draugi”, що в перекладі на українську звучить як «Твої друзі». Очолювали її Олвіз Новікс і Каспер Берзінс.         У гостей була незвичайна місія – вони виступали в ролі новорічних чарівників. Напередодні Нового року вони звернулись до учнів Хоробицького ліцею та Автуницької початкової школи з проханням написали листи святому Миколаю і озвучити йому свої бажання.

        Коли дитячі листи було передано в Латвію, благодійники оприлюднили бажання маленьких українців в соцмережах і закликали всіх бажаючих латвійців виступити в ролі добрих чарівників для дітей, які страждають від російської агресії. І от сьогодні буси, заповнені святковими подарунками, приїхали з Латвії в Хоробичі, а звідти попрямували в Сновську громаду, теж в одну з сільських шкіл, щоб також виконати бажання  дітей прикордоння.

      Що й казати, такий новорічний чарівник з Латвії розчулив малечу. І в очах гостей теж бриніли сльози – вони були вражені недитячими бажаннями дітей війни, які від щирого серця насамперед  просили в Миколая закінчення війни, Божого захисту нашим воїнам і миру в Україні. А учні 11 класу Хоробицького ліцею відмовились від індивідуальних бажань і написали Миколаю спільного листа з проханням подарувати тепловізор для підрозділу, в якому служить городнянець Володимир О.

      Адресу земляка, який нині на передовій боронить країну, надав латвійському Миколаю волонтер Олександр Хомазюк. І гості з Латвії розповіли старшокласникам, що вже вчора тепловізор був відправлений за призначенням.