Городнянська міська рада
Новини

Сьогодні на Городнянщину в рамках благодійного туру приїжджали артисти

Тур відбувається за підтримки мистецького фонду АМАДЕОС та “Радіо українських доріг”. У складі команди – Артур Боссо, Анна Добриднєва, Андрій Князь та гурт “Авіатор”.

Волонтери вже проїхали сотні міст та селищ задля підтримки ЗСУ. У Городні було зібрано 6 760 гривень  на потреби українських  військових.

Це перший захід у великому залі міського будинку культури, який відбувся тут з часів російського вторгнення. У мирний час ця зала часто бувала заповнена вдячними глядачами. Нині ж городнянців, які прийшли підтримати військових, було мало, більше прийшло хлопців і дівчат у формі .  Наші люди активно вимагають гуманітарної допомоги й статусів, а коли можна навпаки – когось підтримати гривнею, таких виявляється не дуже багато. Жаль, бо артисти на сцені перевершували самих себе у виконанні патріотичних пісень.

Міський голова Андрій Богдан зазначив, що в непростий для країни час кожен повинен робити те, що вміє найкраще. Тож культура теж тримає свою оборону. Від імені міської ради він відзначив грамотами й квітами кожного з артистів, а командир Артем від імені військових подякував гурту за те, що вони роблять в ім’я перемоги , і подарував на згадку кожному з них пам’ятний сувенір.

Відправившись далі за планом свого благодійного туру, артисти не одразу залишили Городню — вони зупинились біля Алеї Героїв і вшанували пам’ять загиблих захисників покладанням квітів .