Городнянська міська рада
Новини

Сьогодні ліцеї та школи Городнянщини останніми дзвониками сповістили про закінчення навчального року. А трохи раніше в травні Городнянська школа мистецтв імені Лідії Кондрашевської випустила зі стін своїх цьогорічних випускників

Складним був цей навчальний рік і для педагогів, і для батьків, і для наших дітей. Навчаня онлайн, або спускання в підвали під часті завиваня сирени – це не той світ, в якому ми всі хотіли б бачити наше майбутнє.
Але всупереч страшним реаліям життя продовжується, і юнь долає нові сходинки щодня й щогодини. Війна примусила юних українців рано подорослішати і пізнати біль втрат, відчаю й безперервної тривоги. Це нове покоління, загартоване школою виживання й долання труднощів. Вони молоді, завзяті, енергійні, патріотичні й твердо знають яку Україну майбутнього їм будувати.
Вітаємо учнів і вчителів із завершенням ще одного непростого року шкільного життя. Дякуємо всім їм за їхню стійкість, нескореність, наполегливу працю. щиро бажаємо, щоб новий шкільний рік розпочався для всіх тільки мирними переливами шкільних дзвоників і щасливими посмішками у світлій і чистій від ворога країні.