Городнянська міська рада
Новини

Сьогодні керівник Чернігівського регіонального центру підвищення кваліфікації Володимир Бойко провів для активу Городнянщини навчальний семінар-бесіду «Управління проєктним циклом: від ідеї до звітності».

Сьогодні, на жаль, наша країна знаходиться в стані війни та розрухи, що не може не відображатись на її економічному й соціальному житті. Практично кожна громада так чи інакше постраждала від російської агресії, і тепер потребує підтримки й допомоги, щоб повернутись хоча б на довоєнний рівень життя. Зробити це дуже й дуже непросто з огляду на мізерність бюджетів, можливості яких війна практично обнулила.

Але на сьогодні є багато закордонних партнерів, різних фондів та організацій, які готові надавати допомогу як грошами, так і різним обладнанням або консультаціями. Але все це працює й працюватиме надалі здебільшого через реалізацію грандових програм.

Отож, сьогоднішнє навчання саме й стосувалось  того, як правильно шукати, залучати й створювати необхідні проєкти, які по своїй суті є інструментами планування та організації роботи.

Такі навчальні семінари дуже корисні в плані набуття необхідного досвіду. Адже треба вміти побачити руку, простягнуту для допомоги, яких зараз для України з’являється все більше, і правильно скористатись наданими можливостями для розвитку всіх сфер життєдіяльності громади.