Городнянська міська рада
Новини

СЬОГОДНІ – День працівника водного господарства

     Городнянський підрозділ Чернігівської дільниці Деснянського басейнового управління водних ресурсів доглядає водотоки Городнянської, Тупичівської і частково Чернігівської громад. Загальна протяжність річок і каналів які доглядаються нашими водгоспівцями становить аж 275 кілометрів. У спадок від радянських часів вони також отримали дві гідрологічні осушувальні системи «Костище» й «Івашківка» зі 136 шлюзами, які потребують постійного нагляду й регулярного обслуговування. Всі ці роботи здійснюються силами всього 11 співробітників.

 

    Провідний інженер гідротехнічних споруд Сергій Юрченко разом зі своїми колегами у період повномасштабного вторгнення і окупації цілодобово чергували на базі підприємства. Незважаючи на ворожі колони, які йшли фактично попід вікнами «Водгоспу», чоловіки намагалися оберігати наявну техніку і обладнання.

     І хоч техніки не дуже багато, вберегли все. Сьогодні підрозділ має два трактори, один з яких слугує екскаватором, бульдозер і автомобіль УАЗ. Цієї техніки достатньо для обслуговування місцевих водотоків і підтриманні їх у належному стані.