Городнянська міська рада
Новини

Сьогодні — День пам’яті жертв фашизму

 Це День пам’яті десятків мільйонів людей, які загинули в результаті гігантського, нелюдського експерименту. Це мільйони солдатів, яких фашистські лідери зіштовхнули один з одним, але ще більше – мирних жителів, які гинули і гинуть під бомбами, від хвороб і від голоду.

Нині український народ бореться проти сучасного «рашизму», який чинить  злочини проти життя та здоров’я не тільки  українців,  а й всього вільного світу, проти свободи совісті та переконань людей. 

Півстоліття тому величезну нацистську машину вдалося зупинити і зруйнувати. І сьогодні український народ і українська армія знову протистоять цьому кровожерливому механізму. Перемога буде за нами! Але ціну ми платимо за неї непомірну, бо кращі сини й доньки України щодня віддають свої життя, щоб звільнити всіх нас від супостата.

Низько вклоняємось матерям, які ніколи не дочекаються своїх синів і доньок додому, плачемо разом з батьками, які втратили своїх дітей. Сотні й тисячі невинних жертв — на совісті ідеологів проклятого рашизму.

Не забудемо. Пам’ятатимемо кожного. І не пробачимо ми. Не пробачить світ.