Городнянська міська рада
Новини

Сьогодні, 28 серпня міський голова Андрій Богдан побував у прикордонних селах Володимирівського старостату – Ільмівці та  Карпівці.

В Ільмівці він вручив Подяку командира танкового батальйону батьку нашого земляка Олександра Григоренка, який нині боронить Україну в лавах ЗСУ в Донецькій області. «Ваш син є прикладом сили духу, справжнього героїзму та зразком самовідданого  служіння Вітчизні» – йдеться у ній. В Івана Васильовича нині три сини і онук зі зброєю в руках стоять на захисті цілісності й суверенітету України. Зустріч вийшла теплою та щемливою, господар був зворушений увагою командування та влади, а гості дякували йому за достойне виховання таких синів, які нині своїми спинами закривають усіх нас.

Побував мер Городні в Ільмівці, в оселі багатодітної родини Халюк Марини та Григоренка Володимира, де виховуються шестеро дітей. Вручивши родині продуктові набори, Андрій Богдан ознайомився з умовами проживання сім’ї, поцікавився їхніми потребами. У родині ведуть домашнє господарство, тримають корову, обробляють город, дровами на зиму забезпечені. Старші діти навчаються в школі, і цьогоріч у родині є першокласник.

У Карпівці мер побував у подружжя Івана Івановича та Лідії Олексіївни Черненок, які мешкають на окраїні зникаючого села, де населення складає всього 14 чоловік. Не зважаючи на вік, вони справляються з усіма викликами сьогодення, ще обробляють трохи городу, а Іван Іванович у свої 86 – і невелику пасіку. Андрій Іванович також передав подружжю продуктові набори, поцікавився чи отримують літні люди необхідні їм послуги та оглянув стан дороги до села.