Городнянська міська рада
Новини

Сьогодні, 25 листопада, урочистим підписанням завершилась передача товарів та обладнання для Городнянського психоневрологічного інтернату Чернігівської обласної ради та комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Городнянської міської ради на загальну суму 720 тисяч гривень.

В рамках проєкту Городнянський психоневрологічний інтернат отримав дизельний генератор турецького виробництва потужністю 28 кВт, польову кухню та дві насосні станції, що дасть змогу забезпечити належні умови перебування пацієнтів закладу, а також організувати гаряче харчування та подачу води в умовах відсутності електроенергії. 

Для потреб Центру надання соціальних послуг та мешканців громади, які потребують стороннього нагляду та знаходяться на обліку, якими опікується заклад, було придбано 26 газових балонів з пальниками та теплі ковдри.

Все це стало можливим завдяки реалізації проєкту «Підтримка осіб похилого віку та з інвалідністю, які потребують стороннього нагляду та проживають на теренах Городнянської громади, в підготовці до зимового періоду». Він став одним із переможців грантової гуманітарної програми «Гуманітарна солідарність», що реалізується Міжнародним фондом «Відродження» у партнерстві та за фінансової підтримки CARE Deutschland e.V. Цей проєкт було підготовлено в рамках ініціативи Програми «U-LEAD з Європою» щодо розробки проєктів місцевого розвитку, та втілено у практичну площину ГО «Сіверський інститут регіональних досліджень» в партнерстві з Центром надання соціальних послуг, Городнянським психоневрологічним інтернатом та Городнянською міською радою.