Городнянська міська рада
Новини

Софія Полянська приїхала на Городнянщину, щоб працювати лікарем-гінекологом

Вже протягом тривалого часу в міській лікарні гостро стоїть кадрове питання. Міська рада разом з керівництвом лікарні шукають можливості для залучення лікарів-фахівців до роботи на Городнянщині. Поступово це вдається.

З 1 серпня до роботи приступила новий лікар-гінеколог Софія Полянська. Три роки тому вона закінчила Вінницький медичний університет, а потім проходила очну частину навчання в Київському Національному університеті охорони здоров’я імені П.Л.Шупика, а інтернатуру—в Чернігові і Городні. Ще навчаючись на шостому курсі, лікарка підписала гарантійний лист про те, що після закінчення інтернатури вона працюватиме в Городні. До честі Софії Русланівни, незважаючи на те, що наш регіон вважаються таким, де тривають воєнні дії, вона не побоялась і свої зобов’язання виконала, приступивши до роботи.

Зараз, у період масових профоглядів, вона приймає в своєму кабінеті щодня по 15-18 жінок. І каже, що профілактичні огляди треба робити регулярно, щоб вчасно виявляти проблеми і не допускати запущеність хвороби.