Городнянська міська рада
Новини

«Смачна» електронна сигарета та ароматизовані тютюнові вироби для електричного нагрівання – початок вживання нікотину

Пост -3

«Смачна» електронна сигарета та ароматизовані тютюнові вироби для електричного нагрівання (ТВЕНи) є гачком для початку вживання нікотину, що перетворюється на залежність у дітей та молоді.
Зазвичай у рідини та ТВЕНи додають різноманітні смакові добавки, щоби зробити вживання електронних пристроїв для куріння більш привабливим і залучити ще більшу кількість дітей та млодих людей до куріння.
У світі налічують близько 15 000 ароматів та смаків для рідин — з ягодами, фруктами та навіть фісташковим морозивом, солодкою ватою або чизкейком. Міжнародні дослідження показують, що 80% дітей вживають саме електронні сигарети з фруктовими смаками та приємними ароматизаторами. https://bit.ly/3gWktEf

Уже 41 країна повністю заборонила продаж рідин для електронних сигарет (включно з ароматизаторами) https://bit.ly/3jC7adK. Таку норму захисту людей від куріння вже запровадила Фінляндія, Ізраїль, Угорщина, Естонія, Данія, Литва, Нідерланди, Індія, Канада, Нова Зеландія, окремі штати США.

В Україні також важливо заборонити ароматизовані та смакові добавки до рідин для е-сигарет і ТВЕНів на законодавчому рівні.

Зокрема, додати цю заборону до комплексного антитютюнового законопроєкту № 4358. #БезпечногоКурінняНеІснує