Городнянська міська рада
Новини

Служба зайнятості запрошує на вебінари!

В умовах карантину інформаційні та профорієнтаційні послуги клієнтам служба зайнятості надає засобами дистанційної комунікації. Відтак, у практику роботи впроваджено проведення вебінарів з загальних питань зайнятості, з питань реєстрації в службі зайнятості в період карантину, складання резюме, використання веб-ресурсів для отримання додаткових знань та компетенцій тощо.

          Городнянська районна філія Чернігівського обласного центру зайнятості  планує провести перший вебінар вже на цьому тижні. Так в четвер 30 квітня об 11.00 год. розпочнеться  інформаційний вебінар з питань реєстрації в службі зайнятості в умовах карантину. До спілкування може долучитися будь-яка людина та отримати повну інформацію з даного питання.

         Бажаючих взяти участь у вебінарах служби зайнятості просимо надавати на електронну пошту Городнянської районної філії ЧОЦЗ post@gorodn.oczcn.gov.ua  номер телефону та електронну адресу, за якими обов’язково  зв’яжуться фахівці центру зайнятості. (Телефон для звернень: 2-35-10 Городнянська районна філія Чернігівського обласного центру зайнятості)

           Отож, долучайтеся до нашого навчання, використовуйте свій вільний час з користю для себе! Чекаємо Вас на вебінарах!