Городнянська міська рада
Новини

Служба зайнятості сприяє реалізації підприємницьких ініціатив

           Залучення безробітних до організації підприємницької діяльності – одна з активних форм підтримки безробітних, яка здійснюється державною службою зайнятості у разі відсутності на ринку праці підходящої роботи.

            22 серпня 2018 року у залі засідань міської ради Городнянської ОТГ за участю Городнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості та ГСП «Ресурсний центр при ДО «РФПП по Чернігівській області» відбувся семінар-тренінг  для мешканців Городнянської об’єднаної територіальної громади, в т.ч. безробітних на тему «Розвиток  малого та середнього бізнесу в об’єднаних громадах. Основи бізнес-планування». В  семінарі взяло участь 15 осіб.

            Були розглянуті питання сучасних і перспективних форм підприємництва у сільській місцевості, пріоритетні напрямки підприємницької діяльності в ОТГ, пошук та аналіз бізнес-ідеї, можливості додаткових інвестицій та програми щодо сприяння та розвитку підприємництва. Учасники семінару протягом тренінгу проявляли активність, коментували та  задавали питання тренеру. Сподіваємось, що співпраця Городнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості  та  Городнянської ОТГ  буде майданчиком для реалізації підприємницьких ініціатив мешканців громади.