Городнянська міська рада
Новини

Служба зайнятості інформує

26 грудня 2019 року в приміщенні Городнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості відбулося засідання «круглого столу» на тему «Легалізація зайнятості та заробітних плат».

      У проведеному заході взяли участь міський голова, соціальні партнери, головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці в Чернігівській області, представники роботодавців.

      Відкрила засідання директор Городнянської РФ ЧОЦЗ Неврова І.Ю., яка проінформувала про стан ринку праці в районі та акцентувала увагу присутніх на пріоритетних напрямках діяльності служби зайнятості.

      Фахівець центру зайнятості проінформував про вдосконалення системи надання послуг роботодавцям, нові технології підбору кадрів, зокрема із застосуванням концепції рекрутингу та впровадження інституту консультанта роботодавця найближчим часом.  

      В ході «круглого столу» обговорювалися питання удосконалення співпраці служби зайнятості з роботодавцями та соціальними партнерами в сучасних умовах.