Городнянська міська рада
Новини

Схвалено Концепцію Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2021-2025 роки

Відповідне рішення прийнято розпорядженням Кабінету Міністрів України «Про схвалення Концепції Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2021-2025 роки». Про це повідомив Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт.

«Концепцію розроблено з метою створення можливостей для самореалізації та розвитку потенціалу молоді в Україні, її участі та інтеграції у суспільне життя.

Реалізація поставлених завдань не тільки підвищить рівень компетентностей серед української молоді, а й сприятиме розвитку культури волонтерства, залученню молоді до процесів ухвалення рішень», – підкреслив Вадим Гутцайт.

Завдання та заходи Програми будуть сприяти розвитку молоді та усуненню бар’єрів, щоб жодна з її груп, незалежно від статі, віку, місця проживання, психологічних і фізичних здібностей, інвалідності та інших ознак у всіх сферах життєдіяльності не була прямо чи опосередковано виключена із суспільства та мала можливість реалізувати в Україні свій потенціал.

Очікуваними результатами Концепції Програми є:

збільшення відсотка молоді до 25% (зараз 16,7%), яка бере участь у суспільному житті;

зменшення відсотка молоді до 25% (зараз 56%), яка не бере жодної участі в суспільному житті;

збільшення відсотка молоді до 50% (зараз 27,3%), яка користується різними формами та знає про різні інструменти участі.

Наступним кроком Мінмолодьспорту буде розроблення спільно з партнерами відповідної Програми, яка включатиме конкретні заходи для виконання пріоритетних завдань у молодіжній сфері на наступні 5 років.

Запрошуємо усіх бажаючих до розроблення проєкту Програми!

За інформацією Міністерства молоді та спорту України