Городнянська міська рада
Новини

Сходи громадян

26 лютого розпочалися загальні збори  громадян за місцем їх проживання у населених пунктах Городнянської міської ради. Перші  збори відбулися у Смичинському старостинському окрузі. В.о.старости Юрченко О.П. розповів про проведену роботу в окрузі, надав загальні статистичні дані та розповів про співпрацю із сільськогосподарськими підприємствами, які працюють на території старостинського округу. Загалом округ об’єднує два населених пункти: Смичин та Дібрівне, де всього проживає  1002 особи. На території округу розташовані два сільських клуби, два ФАПи, ЗОШ I-III ст. та одногруповий дошкільний навчальний заклад.

Також перед присутніми виступила директор Смичинської ЗОШ I-III ст. Нянченко Любов Миколаївна. Виступаюча зазначила, що у 2018-2019 навчальному році у Смичинській ЗОШ І-ІІІ ст. навчається 133 учні, працює 23 педагогічних працівники, до навчального закладу здійснюється підвіз 93 учнів з населених пунктів: Дібрівне – 38 учнів, Конотоп – 20 учнів, Макишин – 24 учні, В.Дирчин-Лашуки – 11 учнів. Всі учні 1-4 класів, а також учні пільгових категорій забезпечені гарячим харчуванням.

При школі працює одногруповий дошкільний заклад, який охоплює 22 дітей, з них 13 – Смичин, 4 – Дібрівне, 3 – Конотоп, 1 – Макишин, 1 – Лашуки.

У заході брав участь міський голова Городнянської міської ради Андрій Богдан. Міський голова зазначив, що на утримання закладів освіти (школа, одногруповий дошкільний навчальний заклад) у 2018 році  витрачено 652,7 тис. грн, що на 513,2 тис. грн більше у порівнянні з 2017 роком. На фінансування закладів культури (сільські клуби, бібліотеки) у 2018 році витрачено 286,7 тис. грн, що на 12,3 % більше у порівнянні з минулим роком. Видатки на благоустрій склали 264,5 тис. грн. Кошти були витрачені на фінансування діяльності КП «Смичинське», оздоблення колодязів, придбання обладнання, ліквідацію аварійних дерев і т.д.

 Андрій Іванович  відповів на запитання присутніх та окреслив плани на майбутнє щодо розвитку Смичинського старостинського округу, а саме:  подальше проведення благоустрою населених пунктів, завершення вуличного освітлення, ремонт будинку культури у с. Дібрівне та ін.