Городнянська міська рада
Новини

Сходи громадян у Дроздовицькому та Хотівлянському старостинських округах

1 березня відбулися загальні збори  громадян за місцем їх проживання у Дроздовицькому та Хотівлянському старостинських округах. У Дроздовицькому старостинському окрузі збори громадян розпочалися об 11 годині, у Хотівлі – 14.00.

У загальних зборах громадян взяв участь міський голова Андрій Богдан.

У своїх звітах в.о. старости с. Дроздовиця Мамай Н.А. та в.о. с. Хотівля  розповіли  про проведену роботу в округах, надали загальні статистичні дані та визначили коло проблемних питань, які необхідно вирішити у 2019 році.

Загалом, до Дроздовицького старостинського округу відносяться три населених пункта: села – Дроздовиця, Будище та Диханівка. Проживає 413 жителів. На території старостинського округу функціонує клуб, ЗОШ І ст., одногруповий дошкільний навчальний заклад, ФАП.

До Хотівлянського старостинського округу відносяться два населених пункта: села Хотівля та Травневе, у яких проживає 282 жителя. На території старостинського округу функціонує клуб, бібліотека, ФАП.

На території населеного пункту функціонує клуб, бібліотека, ФАП.

Наприкінці зустрічі міський голова Андрій Богдан відповів на запитання жителів сіл та окреслив завдання на 2019 рік, а саме: с. Дроздовиця – очистка ставка, подальший благоустрій, с. Хотівля- вирішення рейсового сполучення із Городнею, продовження благоустрою.