Городнянська міська рада
Новини

ЩО ТАКЕ ПОСЛУГА ПАТРОНАТУ НАД  ДИТИНОЮ

Під час воєнної агресії, коли тисячі дітей мають відчуття небезпеки, дуже важливо вміти подарувати їм тепло та любов, міцні обійми, яких вони так потребують.

Сімейний патронат – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин. Ось саме тому тема патронатного виховання є дуже актуальною. Адже патронатний вихователь – це людина, яка стоїть на сторожі допомоги сім’ям, які потрапили в складні життєві обставини.

Що ви можете зробити вже зараз, якщо у вас велике любляче серце, в якому є місце ще на одну маленьку душу, яка потребує тепла, і ви відчуваєте бажання допомогти такій сім’ї?

 1.Звернутися до Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Городнянської міської ради та отримати консультації у кваліфікованих фахівців.

 2.Подати заяву про намір стати патронатним вихователем та надати всі необхідні документи.

 3.Пройти навчання та отримати рекомендацію про можливість надання послуги патронату.

 4.Укласти договір про умови запровадження патронату

 5.Отримати фінансову допомогу за здійснення патронату над дитиною (дітьми).

 Отже, якщо ви любите дітей, маєте належні житлово-побутові умови та головне – бажання допомагати іншим, саме час стати опікуном на деякий час для одного маленького українця. Запрошуємо до співпраці усі небайдужі родини, які готові поділитися сімейним теплом з дітьми, які мають ризик залишитися без батьківського піклування та потребують тимчасової підтримки. За додатковою інформацією про створення патронатної сім’ї просимо звертатися до КУ «Центр надання соціальних послуг» Городнянської міської ради: м.Городня вул.Троїцька, буд.10.