Ще на тиждень продовжено додаткові карантинні заходи

Сьогодні, 12 квітня, відбулося засідання міської комісії ТЕБ та НС. Розглядалося питання щодо подовження дії карантинних обмежень на території міської ради у з в’язку із поширенням на території громади захворювання на COVID-19.

Протоколом № 3 засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12.04.2021 року вирішено продовжити додаткові карантинні обмеження, які затверджені на минулому засіданні.

Під забороною лишаються перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування: «м.Городня-с.Невкля», «м.Городня-с.Моложава», «м.Городня-с.Здрягівка», «м.Городня-с.Хотівля», «м.Городня-с.Хрипівка-с.Півнівщина».

Освітній процес у початковій школі в закладах загальної середньої освіти Городнянської міської ради призупинено та продовжені канікули ще на тиждень. Учні 5-11 класів навчатимуться дистанційно.

Освітній процес у Комунальному закладі «Городнянська школа мистецтв імені Лідії Кондрашевської» Городнянської міської ради здійснюватиметься також дистанційно.

У Городнянському психоневрологічному інтернаті зафіксовані випадки захворювання на коронавірусну інфекцію. Директор закладу Михайло Редькович інформував присутніх про заходи, які вживаються з метою недопущення розповсюдження захворювання та надання медичної допомоги хворим.

Керівники ВПД №1 ЧУРУП ГУНП в Чернігівській області, Городнянського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області й надалі здійснюватимуть контроль за виконанням обмежень, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» із змінами, в місцях можливого скупчення людей, закладах громадського харчування, на об’єктах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, ринках, у громадському транспорті особливо у вечірній та нічний час та у вихідні дні.

Пресслужба міської ради