Городнянська міська рада
Новини

Ще на тиждень продовжено додаткові карантинні заходи

Сьогодні, 12 квітня, відбулося засідання міської комісії ТЕБ та НС. Розглядалося питання щодо подовження дії карантинних обмежень на території міської ради у з в’язку із поширенням на території громади захворювання на COVID-19.

Протоколом № 3 засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12.04.2021 року вирішено продовжити додаткові карантинні обмеження, які затверджені на минулому засіданні.

Під забороною лишаються перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування: «м.Городня-с.Невкля», «м.Городня-с.Моложава», «м.Городня-с.Здрягівка», «м.Городня-с.Хотівля», «м.Городня-с.Хрипівка-с.Півнівщина».

Освітній процес у початковій школі в закладах загальної середньої освіти Городнянської міської ради призупинено та продовжені канікули ще на тиждень. Учні 5-11 класів навчатимуться дистанційно.

Освітній процес у Комунальному закладі «Городнянська школа мистецтв імені Лідії Кондрашевської» Городнянської міської ради здійснюватиметься також дистанційно.

У Городнянському психоневрологічному інтернаті зафіксовані випадки захворювання на коронавірусну інфекцію. Директор закладу Михайло Редькович інформував присутніх про заходи, які вживаються з метою недопущення розповсюдження захворювання та надання медичної допомоги хворим.

Керівники ВПД №1 ЧУРУП ГУНП в Чернігівській області, Городнянського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області й надалі здійснюватимуть контроль за виконанням обмежень, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» із змінами, в місцях можливого скупчення людей, закладах громадського харчування, на об’єктах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, ринках, у громадському транспорті особливо у вечірній та нічний час та у вихідні дні.

Пресслужба міської ради