Городнянська міська рада
Новини

      Шановні жителі громади! Завтра ми з вами проводжатимемо в останній путь нашого Героя, захисника, який склав голову в боях з ворогом, Андрія Жадченка.

      За свої 52 роки він встиг багато зробити для Городнянщини та її людей, залишивши в історії громади яскравий слід. Він боровся з несправедливістю не тільки на словах – власним прикладом ще у 2015 році, взявши до рук зброю, показав, що для нього незалежність і Україна – не просто слова. І коли знову країна його покликала на свій захист у квітні 2022-г, ані миті не вагався. Хто, як не я? – було його девізом по життю.

       Вчитель, заступник голови РДА, юрист-підприємець, громадський діяч, керівник організації «Городнянська люстраційна комісія» – чим би він не займався, він цілковито присвячував себе обраній справі й боротьбі за справедливість. У грудні воїна було нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

      На жаль, ворожий снаряд обірвав життя Андрія Миколайовича 3 січня 2024 року біля Кліщіївки, що на Донеччині.  

     Завтра ми прощатимемось з Героєм, який повернувся додому на щиті.  Відспівування відбудеться у Свято-Миколаївській церкві об 11. 00 годині. Звідти траурний кортеж прямуватиме до Алеї Героїв, далі по вулиці Левка Лук’яненка до скверу «Гармати», де о 12.00 громадськість зустріне його, щоб віддати останні почесті.  Ховатимуть Андрія Жадченка на кладовищі «Піски».

    Завтра в громаді оголошено День жалоби за загиблим захисником. Віддаймо воїну останню честь. Його ім’я житиме в історії Городнянщини.