Городнянська міська рада
Новини

Шановні жителі громади!

На жаль, так сталося, що у Городнянській громаді зафіксовано перший випадок інфікування на коронавірус. Це 63-річний чоловік, житель міста Городня, який мешкає разом зі своєю дружиною.

7 червня він зі скаргами на підвищення температури до 39 градусів, яку знімав жарознижувальним, звернувся до КНП «Городнянська центральна районна лікарня». Чоловіку діагностували гостре вірусне респіраторне захворювання, однак від госпіталізації, яку йому запропонували, відмовився.  9 червня звернувся повторно зі скаргами на погіршення стану, в результаті чого його було госпіталізовано в інфекційне відділення лікарні, де було діагностовано лівобічну пневмонію і проведено аналіз на наявність коронавірусу. 16 червня аналіз дав позитивний результат.

Зараз чоловік знаходиться на лікуванні у інфекційному відділення Чернігівської районної лікарні.

   Я особисто і наші лікарі занепокоєні загальним настроєм безпечності у громаді — не всі носять захисні маски, не дотримуються соціальної дистанції.

    Хочу наголосити, головне — це безпека та здоров’я всіх мешканців.  Розумію, що всі ми втомилися від обмежень, всім хочеться повернутися до звичного ритму життя, але на жаль сьогодні це неможливо.

  У зв’язку з цим, звертаюся до всіх вас з проханням дотримуватися карантинних обмежень,  не забувайте носити захисні маски, дотримуйтеся соціальної дистанції, проводьте дезінфекцію , обмежте пересування між населеними пунктами району та регіонами України, в тому числі на власному автомобільному транспорті.

     Давайте спільними зусиллями намагатися не допустити масового поширення коронавірусу в нашій громаді.

Міський голова                                                  Андрій БОГДАН