Вівторок, 23 Квітня, 2024
Останні:
Городнянська міська рада
Новини

Шановні жителі Городнянщини! Шановні ветерани!

24 вересня ми святкуємо 77-му річницю визволення Городнянщини від німецько-фашистських загарбників та у ці вересневі дні традиційно відзначаємо День міста.

Час минає, але у пам’яті поколінь навіки залишається приклад патріотизму та мужності, відданості та любові до рідної землі. Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу, чиє життя обірвалося на шляху до Великої Перемоги.

У цей нелегкий для країни час подвиг ветеранів додає нам сил у нинішній боротьбі за свободу, незалежність та суверенітет України. Ми шануємо і пам’ятаємо всіх, хто захищав нашу землю від німецько-фашистських загарбників, і пишаємося героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність і захищають нас кожен день.

День міста – свято улюблене та шановане всіма городнянцями. Це свято є даниною пам’яті поколінням, які упродовж століть будували місто і заповіли нам берегти його та примножувати його славу.

Три роки тому ми разом створили об’єднану територіальну громаду, яка сильна своєю єдністю, яка може відстоювати свої інтереси. Хочеться, щоб наше місто та наша громада з кожним роком розквітали і ставали ще привабливішими, щоб заможніше жилося кожному члену громади, щоб ми ставали толерантнішими, добрішими і милосерднішими один до одного, щоб спільні свята і будні завжди єднали і гуртували нас в одну родину.

Тож бажаю всім захисникам нашої Батьківщини, їх родинам та всім мешканцям міста здоров’я, добробуту, тепла й затишку, оптимізму і здійснення найзаповітніших мрій, щоб життя кожної родини було наповнено радістю, благополуччям і впевненістю у завтрашньому дні!

Зі святом!

З повагою

Міський голова                                 Андрій Богдан