Городнянська міська рада
Новини

  ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!       Завтра повертається додому на щиті наш захисник – воїн Михайло КОВАЛЕНКО.

 

Він народився 23 грудня 1987 року в Городні. Закінчив Чернігівський професійний ліцей за спеціальністю електрозварювальник у 2006 році. З травня 2007 року по травень 2008-го служив у армії на посаді водія.

Війна для Михайла почалась у 2014 році, коли він був призваний по частковій мобілізації. І продовжилась 13 вересня 2022 року, коли воїна знову призвали захищати Вітчизну. Він служив старшим навідником кулеметного взводу стрілецького батальйону, мав звання старшого солдата.

Михайло Коваленко загинув 19 жовтня 2023 року в районі Старомайорського, що у Волноваському районі Донецької області.

Дома на воїна, який мужньо боронив усіх нас, чекали дружина Марія та дві донечки. Але чорна звістка про загибель Михайла звалилась на Городнянщину зловісним птахом…

 

Завтра зустрічатимемо нашого Героя біля скверу «Гармати» об 11.00 годині. Траурна процесія звідти рухатиметься вулицею Чернігівською, потім по вулиці Незалежності – до вулиці Чумака до будинку по Троїцький, де Михайло жив з родиною.

Відспівування Героя відбудеться у церкві Василія Великого, а поховають його з почестями на кладовищі Піски.

Ніколи не забудемо ціну, яку наш народ платить за можливість жити вільно на своїй землі. І не пробачимо ворогу загибелі нашого цвіту нації. Ніколи.