Городнянська міська рада
Оголошення

Шановні учасники бойових дій, які не перебувають на обліку у Пенсійному фонді України та прийняті на військовий облік першого відділу Чернігівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки!!!

Звертаємо Вашу увагу, що для отримання разової грошової допомоги, яка передбачена  постановою КМУ від 21.07.2023 року №754 «Деякі питання соціального захисту ветеранів війни та жертв нацистських переслідувань » Вам необхідно звернутися до першого відділу Чернігівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки           (м. Городня вул.. Чернігівська,40) з інформацією щодо наявного поточного рахунку в уповноваженому банку. Наголошуємо, що за відсутності або недостовірності вказаного рахунку, виплатити допомогу буде неможливо. У відповідності до викладеного вище просимо в найкоротші терміни повідомити вищезазначену інформацію щодо карткових рахунків.

Начальник першого відділу Чернігівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник                                                              О. ДОВГИЙ