Городнянська міська рада
Новини

Шановні працівники Центру надання адміністративних послуг Городнянської міської ради!

     11 років тому було прийнято закон, який став першим кроком для розвитку зручного, привітного та доступного сервісу з надання адміністративних послуг. Сьогодні ЦНАПи є по всій Україні. Працівники ЦНАПів – це ті люди, які протягом всього цього часу створюють новітні стандарти якості обслуговування та змінюють уявлення людей про взаємодію з державою.
      ЦНАП у Городні – це місце, де завжди привітно, професійно та дієво. Команда Центру кожного дня розвивається, впроваджує нові технології, розширює перелік послуг, отримує нові знання та навички.
       Дякуємо вам, що ви кожного дня на власному прикладі доводите, що Україна – сервісна держава. Дякуємо за плідну, наполегливу працю, за інноваційний підхід та відповідальне виконання професійних обов’язків. Адже саме працівники ЦНАПу щодня забезпечують зручність і доступність державних адміністративних послуг для наших жителів, коли вони можуть отримати всі необхідні їм послуги в одному місці, без безкінечної біганини по різних установах.
     Бажаємо усім вам невичерпної енергії, натхнення, професійного росту, радості від життя. І, звичайно, омріяної всіма нами перемоги!