Городнянська міська рада
Новини

Шановні працівники соціальної сфери!

         На початку листопада  ми відзначаємо ваше професійне свято – день, коли уся спільнота віддає шану людям з добрим серцем, які для інших  створюють світ, в якому є тепло, любов і щастя.

      Це день професіоналів, які присвятили себе суспільству, народу, людям.  Саме ваш труд — безцінний, найважливіший та гідний, бо саме ви даруєте надію і турботу тим з нас, хто того найбільше потребує – людям з особливими потребами, сиротам, пенсіонерам, ветеранам, переселенцям. У період війни, коли кожен з нас є особливо вразливим, це дуже важливо.

 

        З нагоди професійного свята Почесні грамоти Городнянської міської ради отримали соціальні працівники: Тетяна БУША з Дібрівного,

Наталія СЕРЕДА з Хоробич, Віта ЛУТАЙ з Вокзал-Городні,  Наталія МАЛЬКО з Городні.

       Подякою Чернігівської обласної військової адміністрації відзначено

Світлану КРИВОЛАП з Городні.

       Подяку Чернігівської обласної ради отримала Віолета ГОРЛОВА з Городні.

       Почесну грамоту Чернігівської районної ради – Любов ЛАРЧЕНКО з Мощенки.

       Чернігівська районна рада Подякою відзначила Зою МОЛОЙКО зі Смичина та Аллу ГАВРИЛЕНКО з Ільмівки.

        Грамоти Департаменту соціального захисту населення отримали Ганна БЕЗСМЕРТНА – швачка відділення натуральної та грошової допомоги  та Світлана ВЛЕЗЬКО – перукарка цього ж відділення.  

         Почесними грамотами Чернігівського обласного центру соціальних служб відзначено Тетяну ГАРКУН – завідувачку відділу соціальних служб, Оксану ШУЛЯК – фахівцю із соціальної роботи відділу соціальних служб та Світлану ПИЛИПЕНКО– фахівчиню цього ж відділу.

 

     Дякуємо вам, наші невтомні,  за чуйне серце й добру душу. Нехай добро, віддане людям, повертається до вас сторицею. Хай тепло буде у вашому домі і в душі, хай у відповідь цей світ кожен день дарує вам удачу, радість, успіх і оптимізм!