Четвер, 29 Лютого, 2024
Останні:
Городнянська міська рада
Новини

                                            Шановні працівники лісу!

Вітаючи вас з професійним святом, перш за все хочемо висловити величезну вдячність за наполегливу та невтомну працю, охорону лісових багатств – скарбниці нашого краю, нашої Городнянщини, та ваш вклад у перемогу над загарбником. За те, що ви продовжували свою звитяжну працю, саджаючи ліс навіть весною 2022 року – під обстрілами й вибухами, наражаючись на мінну небезпеку. 

             Це свято не лише лісівників, це свято працівників лісової галузі і деревопереробної промисловості – тих, хто вирощує ліс, і тих, хто випускає готову продукцію. Це свято десятків тисяч людей, але в першу чергу ми повинні пам’ятати, що кожен сьомий працівник лісового господарства сьогодні на передових рубежах нашої батьківщини захищає Україну від навали російських окупантів. Це люди, які жертвують своїм життям щодня, щохвилини..
          Бажаємо всім, кожній сім’ї миру і здоров’я, нашим бійцям на фронті – успіхів у звільненні України від рашистських загарбників, щоб усі живі і здорові повернулися до рідних домівок.
Щоб у кожній сім’ї було щастя, у кожній сім’ї був достаток, щоб кожна сім’я пишалася тим, що вона є частинкою великої лісівничої родини.

        Перемоги і миру всім нам, віри у прекрасне майбутнє нашої країни!