Городнянська міська рада
Новини

Шановні мешканці громади!

Кабінет Міністрів України вніс зміни до Порядку призначення житлових субсидій, які будуть застосовуватися з 1 травня 2021 року (Постанова Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 року № 420).   Даною постановою Уряд посилив адресність надання житлових субсидій для забезпечення державної соціальної підтримки населенню та здійснення заходів ефективного і раціонального використання бюджетних коштів.

Надання житлових субсидій з 01.05.2021 року буде відбуватись тільки на підставі нового звернення за її призначенням.

Звертаємо особливу увагу, що звернення приймаються за заявою та декларацією тільки нового зразка (наказ Міністерства соціальної політики про затвердження нових бланків ЗАЯВИ та ДЕКЛАРАЦІЇЇ знаходиться на погодженні в Кабінеті Міністрів України).

При заповненні заяви та декларації необхідно:      

уважно вносити як свої персональні дані, так і всіх зареєстрованих осіб та членів їх сімей;

чітко зазначати назву та номери особових рахунків організацій, які надають послуги;

у заяві та декларації про доходи і витрати обов’язково чітко заповнюються всі її розділи. 

Нагадуємо, що до розгляду не будуть братися подані документи, в яких відсутня повна інформація.

Особистий прийом документів проводиться у відділі “Центр надання адміністративних послуг” Городнянської міської ради (ЦНАП) за адресою: м. Городня, вул. Троїцька, 15 у травні — вересні лише за попереднім записом.

Телефони: 2-10-85, 067-770-71-35.

 Заяву також можна надіслати поштою на адресу відділу з питань реалізації державної соціальної політики № 1 УСЗН Чернігівської РДА, подати онлайн (через сайт Міністерства соціальної політики або через Єдиний портал електронних послуг) чи звернутись до відділу особисто.