Городнянська міська рада
Новини

Шановні мешканці Городнянської об’єднаної територіальної громади!

7 квітня 2020 року відбудеться онлайн-марафон на платформі Zoom з написання проектів «Як написати проєкт для громадського бюджету».

До участі запрошуються жителі громади, які:

  • мають бажання подати проект для громадського бюджету (бюджету участі) в Городнянській ОТГ, але потребують допомоги у формуванні заявки;
  • мають ідею для покращення і розвитку села, але очікують на підтримку громади;
  • знають, як зробити громаду комфортною, але не знають, з чого почати.

Учасники та учасниці марафону отримають кваліфіковану допомогу в написанні проектів, матимуть можливість отримати консультації від залучених до процесу реалізації проектів осіб та сформувати команду однодумців у просуванні креативних ідей. 

Доступ до заходу за цим посиланням: https://zoom.us/j/2655930009

         Громадський бюджет (бюджет участі) в Городнянській ОТГ – ініціатива, що надає можливість жителям усіх населених пунктів Городнянської ОТГ подавати свої ідеї задля покращення життя і розвитку громади.

Участь у марафоні безкоштовна. Навчальні матеріали та проїзд учасників (за наявності квитків) до місця проведення марафону забезпечують організатори.

Дата проведення: 7 квітня 2020 р.

Тривалість онлайн-марафону: з 11:00 до 13:00

За додатковою інформацією Ви можете звернутися до:

Синельник Ірина,  тел.: 066 103 33 31; email: sirina_1980@i.ua

Марафон відбудеться у рамках проекту «Впровадження та розвиток громадського бюджету в об’єднаних територіальних громадах Чернігівської та Черкаської областей», який ГО «Асоціація демократичного розвитку», реалізує за фінансової підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.