Городнянська міська рада
Новини

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГОРОДНЯНЩИНИ!

Сьогодні по всій країні відзначають День Державного Прапора України. В усіх містах і селах піднімаються національні знамена. Це наш історичний дух, це наша  гордість, слава і велич нації.

З цим символом Український народ утвердив свою державність, соборність і самостійність, з ним  українці йшли на захист своїх прав та свобод під час  Революції Гідності, під цим символом сьогодні наші воїни захищають рідну землю  від окупантів на Сході України.

Цьогоріч це свято особливе. Державний прапор став справжнім символом незламності та стійкості українського народу. Багато хто з нас бачив відео, яке розповсюджувалось у соцмережах, коли на початку серпня  в окупованого Святогірська, де  бійці батальйону оперативного призначення  поділилися з «5 каналом» унікальними кадрами з найвищої точки міста на Донеччині, де вони встановили український синьо-жовтий стяг. Тоді це було найобстрілюваніше місце в Святогірську.

            Але мало хто знає, що серед тих героїв, які під обстрілами встановлювали ненависний для орків прапор, був і городнянець Ярослав В.(прізвище зі зрозумілих причин не називаємо). Пишаємось нашим юним земляком! Пишаємось нашою країною, на захисті якої стоять такі Герої! Тому нас не вбити і не зламати. Майорітиме наш прапор над нашою країною. І обов’язково все буде Україна!