Городнянська міська рада
Новини

Шановні майстри бухгалтерської та аудиторської справи!

    Завтра, 16 липня – ваше професійне свято, свято  однієї з найвідповідальніших та найважливіших професій.  Від щирого серця вітаємо когорту людей, до професійних якостей яких належать : порядність, чесність, принциповість та  законність.

 Бажаємо, щоб робота завжди приносила радість і задоволення! Ви –чарівники в світі цифр, тож нехай магія ніколи Вас не покидає і допомагає вибудовувати необхідний баланс чисел. Висловлюємо  щиру подяку і шану за вашу скромну, але вкрай необхідну копітку працю, яка була і є основою і підґрунтям фінансового благополуччя трудового колективу, а, отже, і кожного з його членів.
      Бухгалтери — люди скрупульозні, бухгалтери — люди творчі, закохані в досконалу магію цифр. Тож  хай життя ваше, шановні, з кожним днем наближається до досконалості. В будь-якій ситуації тримайте баланс, не втрачайте з виду жодної цифри і значення, бажаємо роботи без труднощів і помилок, а життя — зі статком і позитивним сальдо!

     З нагоди професійного свята вчора  перший заступник міського голови Володимир Пінчук та депутатка Чернігівської обласної ради Олена Яцкова вчора вручили грамоти Городнянської міської ради Тетяні ЛУДАНИК – головному бухгалтеру Городнянського ясла-садка №4,  Олені СОЛОХНЕНКО – бухгалтеру комунального підприємства “Кузницьке” та Олені Бабич – бухгалтеру  централізованої бухгалтерії відділу освіти.

   Грамотами Чернігівської районної державної адміністрації були відзначені Руслан ОВЧАР – головний бухгалтер комунальної установи «Центр надання соціальних послуг», Ольга ДЕГТЯР – бухгалтер відділу культури, сім’ї, молоді та спорту, Антоніна ПЕРЧАК – головний спеціаліст – бухгалтер фінансового відділу та Олег АСКЕРОВ – головний бухгалтер відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, архітектури та будівництва Городнянської міської ради.

   Подяки Чернігівської обласної ради отримали Наталія СТРАДОМСЬКА – головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради, Анна ПОКОРМЯХО – головний бухгалтер відділу культури, сім‘ї, молоді та спорту та Людмила КОВАЛЬЧУК – головний бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу освіти.