Городнянська міська рада
Новини

Шановні кооператори Городнянщини!

У першу суботу липня кооперативна громадськість світу урочисто відзначає своє професійне свято, започатковане Міжнародним кооперативним альянсом.

Щиро вітаємо працівників кооперативних організацій та підприємств, ветеранів споживчої кооперації Городнянщини, усіх членів споживчих товариств з Міжнародним днем кооперації!

Споживча кооперація на всіх етапах свого розвитку служила задоволенню потреб населення у товарах і послугах, сприяла соціальному та економічному розвитку громади. Нехай ваш професіоналізм, ініціатива та відповідальність і в подальшому сприятимуть поширенню ідей кооперації, забезпеченню соціально-економічних потреб пайовиків та підвищенню життєвого рівня населення. Впевнений, що споживча кооперація повніше використовуватиме свій економічний, виробничий і кадровий потенціал, підприємливість та вміння долати труднощі, примножить внесок у зміцнення економіки району.

Бажаю працівникам і ветеранам споживчої кооперації, членам споживчих товариств, їх сім’ям міцного здоров’я, добра, благополуччя, миру й злагоди.

З повагою

Міський голова                                                                    Андрій Богдан