Городнянська міська рада
Новини

Шановні городнянці, дорогі земляки!

    У це найголовніше державне свято – День незалежності  сьогодні до вітань додаються сум і біль від визнання того, що коїть з нашою країною і нашим волелюбним народом кривава агресорська росія.

   Нам  і сьогодні доводиться великими втратами і кров’ю виборювати право на свою незалежність та мирне майбутнє. А у серці кожного українця палає вогонь патріотизму та прагнення допомогти тим, хто змушений сьогодні залишати свої домівки та їхати на війну. Російський агресор згуртував українську націю, об’єднавши усіх нас єдиною метою – відстояти мир на своїй Батьківщині.       

        День незалежності України – це не просто дата. Це пам’ять про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність. Це день, коли на карті світу з’явилася незалежна держава Україна.

        Віримо, що єдність народу України допоможе відновити спокій та мир на рідній землі і захистити незалежність та свободу держави.

       У День незалежності бажаємо одного – перемоги та подальшого миру і злагоди в нашому спільному домі. Решту ми самі здобудемо, збудуємо, відновимо. Віримо, що цей день настане скоро.

         Слава Україні! Її Героям слава!