Городнянська міська рада
Новини

Шановні городнянці, дорогі земляки!

22 червня в Україні відзначається як День  скорботи і пам”яті. Це день початку війни, яка забрала життя кожного п’ятого українця. Це нагадування усьому людству про жорстоку війну, яку розпочала нацистська Німеччина.

У цей день ми згадуємо тих, хто загинув на полі бою, кого нацисти замучили в концентраційних таборах. Ми вшановуємо фронтовиків, трудівників тилу, вдів і дітей війни– усіх тих, хто день за днем наближав Велику Перемогу.

Українці, які пережили Другу світову, добре пам’ятали, скільки горя та втрат можуть завдавати бойові дії. Саме тому завжди повторювали своїм дітям і онукам, що все можна виправити, тільки б не було війни.

Історія повторюється – на світанку 24 лютого 2022 року путін оголосив війну Україні. І сьогодні знову наша земля здригається від крові і втрат. На нашу землю падають ракети, а через ворожі обстріли обриваються людські життя. Усе повторюється. Тільки загарбники інші – рашисти.

Українські воїни ведуть боротьбу за кожний сантиметр рідної землі. Ми обов’язково переможемо і все відбудуємо. Однак, завжди будемо пам’ятати всіх тих, у кого війна жорстоко забрала життя.