Городнянська міська рада
Новини

Шановні городнянці!

Завтра, орієнтовно о 10.00 годині  біля скверу «Гармати» знову зустрічатимемо Героя, який віддав своє життя у боротьбі за волю для українського народу.

26-річний Ігор МАШКОВИЧ – городнянець, у 2014 році закінчив міський ліцей №2. Проходив службу за контрактом у Миколаєві, потім повернувся в Городню, де й проживав на період повномасштабного вторгнення. У квітні 2022 року пішов на фронт добровольцем.

Загинув Герой 14 червня 2023 року в Донецькій області, поблизу міста Велика Новосілка, що у Волноваському районі. Під час чергового бою Ігор отримав осколкове поранення, несумісне з життям.

Ми всі зобов»язані цим хлопчикам вже тим, що маємо щастя жити на звільненій від супостата землі. А вони продовжують звільняти інші території, хоча й знають, що ціна цієї кривавої боротьби може бути дуже страшною. І, не задумуючись, знову й знову йдуть у бій, аби ми могли тут жити й вільно дихати.

Траурна процесія рухатиметься до Сявто-Миколаївського собору, повз Алею Героїв. Після відспівування Героя повезуть на кладовище Піски. Схилимо голови, станемо на коліна. Хай буде квітами встелений його останній путь додому…  Городня пам»ятатиме завжди…