Городнянська міська рада
Новини

Шановні члени споживчих товариств, працівники і ветерани споживчої кооперації!

Щорічно в першу суботу липня відзначають Міжнародний день кооперативів. Засноване свято Генеральною Асамблеєю ООН у 1995 році. У той пам’ятний рік вся світова спільнота відзначала сторіччя Міжнародного кооперативного альянсу. Це об’єднання організацій, яке налічує 760 мільйонів членів в 100 країнах.

Кооперативи є вагомим фактором соціально-економічного розвитку будь-якої країни, а мета цього свята – звернути загальну увагу на кооперативи і партнерські зв’язки між ними.

У Міжнародний день кооперації хочемо побажати, щоб, не зважаючи на військовий стан і труднощі теперішнього часу, вам вдавалося вирішувати будь-яку проблему, відкривати нову справу, відстоювати свої принципи, домагатися реалізації корисних і важливих ідей та надалі спрямовувати свої зусилля на подальший розвиток кооперативного сектора економіки, примноження традицій кооперативного руху.

Міцного здоров’я, стійкої віри в себе та Перемогу України над окупантами, людського щастя, добробуту і процвітання усім вам і вашим родинам!

Зі святом!