Городнянська міська рада
Новини

Шановна громадо!

Ми досі живемо в умовах війни, просимо про це не забувати. Дякуючи Збройним Силам України, Україна впевнено наближає нашу перемогу.

Ситуація на Городнянщині є і лишається контрольованою та стабільною завдяки владі та свідомим громадянам, які протягом всього часу допомагали підтримувати порядок на території населених пунктів. Після зниження емоційної напруги з’явилося чимало критиків, експертів, радників, які маніпулюють громадською думкою.

У соціальних мережах часто можна зустріти закиди про бездіяльність влади. Хочемо нагадати: ворог використовує усі можливі способи, щоб розхитати віру в нашу перемогу. Це один із способів ведення інформаційної війни. Зараз з’явилося чимало фейкових акаунтів, які використовують задля провокації та дискредитації місцевої влади. Тому, прочитавши чийсь гнівний пост, поцікавтесь кому він належить, чи знаєте ви цю людину особисто.

Усі ми оговтуємося від пережитого і працюємо над відновленням повноцінної життєдіяльності нашої громади. Це складно, але треба зачекати. Ніколи не забувайте про сучасні умови життя в Чернігові, Маріуполі та інших населених пунктах, які просто знищені росією.

Ми працюємо, але багато про що розповісти не можемо, оскільки офіційні вебресурси бачить і ворог також. Тому інформація повинна бути виваженою і жодним чином не зашкодити ні мешканцям, ні військовим.

Зберігайте спокій, дотримуйтеся інформаційної гігієни в соціальних мережах, телефонних розмовах та в особистому спілкуванні. Пам’ятайте, наші ЗСУ охороняють наш мир та спокій, а ми повинні згуртуватися і йти до спільної мети.

ПЕРЕМОГА ЗА УКРАЇНОЮ!