Городнянська міська рада
Новини

САДЖАЄМО ЛІС ЗАРАДИ ЖИТТЯ

     Філія «Городнянське лісове господарство» Державного підприємства «Ліси України» попри труднощі воєнного стану системно відновлює наші ліси. Тільки навесні лісівники перевиконали власний план лісовідновлення й посадили 189 гектарів лісових культур зі 180 запланованих на рік. У зв’язку із недоступністю частини лісів у прикордонні у лісгоспі вирішили садити ліси всюди, де є така можливість, тому ще 35 гектарів запланували посадити восени.

     Дочекавшись теплої дощової погоди, практично всі лісництва господарства узялись висаджувати сіянці та саджанці дерев. Головними культурами на цьогорічних ділянках є сосна і дуб. Також соснові посадки перемежовують рядами берізок.

     28 жовтня лісівники долучились до акції «Мільйон дерев пам’яті та життя». На допомогу працівникам лісу прийшли місцеві жителі, небайдужі представники громадськості й рятувальники з міської пожежної частини. Разом вони  засадили одразу кілька заздалегідь підготовлених ділянок у Моложавському лісництві. До речі, саме це лісництво є одним із найактивніших відновлювачів лісів у господарстві – воно не припиняло роботи на ділянках навіть під час вторгнення рашистів.

     Нагадаємо, що акція є логічним продовженням Всесвітньої акції «Мільйон дерев життя», започаткованої глобальною екологічною ініціативою «Grening of the Planet». Проте реалії сучасної України підштовхнули учасників акції садити дерева не тільки для майбутніх поколінь, а й у пам’ять про загиблих у війні.