Городнянська міська рада
Новини

Розширено державну підтримку аграріїв на 2021 рік

Відповідну постанову прийнято 7 квітня на засіданні Кабінету Міністрів України в рамках реалізації Закону України щодо функціонування Державного аграрного реєстру та удосконалення державної підтримки аграріїв.

Серед нових програм підтримки АПК:

– державна підтримка страхування сільськогосподарської продукції;

– відшкодування втрат від пошкодження посівів сільськогосподарських культур внаслідок надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру;

– державна підтримка сільгоспвиробників, які використовують меліоровані землі;

– державна підтримка виробників органічної сільськогосподарської продукції;

– державна підтримка виробників картоплі;

– державна підтримка сільгоспвиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь (гречка).

Ігор Петрашко, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України запевнив, що держава компенсує аграріям втрати, які вони понесли минулого року внаслідок надзвичайних погодних умов. Також для подальшого убезпечення виробників від можливих фінансових втрат буде запроваджено агрострахування та додано програми, які направлені на посилення галузевого виробництва, зокрема, гречки та картоплі, для насичення внутрішнього ринку продукцією власного виробництва та стабілізації цінової ситуації в країні.