Городнянська міська рада
Новини

Розпочинається другий Чернігівський обласний відкритий конкурс патріотичних аматорських відеороликів “МОЛОДЬ! АРМІЯ! КРАЇНА!” серед учнів та студентів Сіверського краю!

Минулого року з нагоди святкування Дня Збройних Сил України керівництво Чернігівського обласного ТЦК та СП вирішило провести на Чернігівщині Перший конкурс патріотичних аматорських відеороликів «МОЛОДЬ! АРМІЯ! КРАЇНА!».

Конкурс успішно відбувся. Близько 3 тисяч юнаків та дівчат Сіверщини взяли у ньому участь, створивши більше ніж 170 тематичних відеороликів, присвячених боротьбі українського народу проти ворожих окупаційних військ.

На виконання прохання школярів та студентів регіону керівництвом Чернігівського ОТЦК та СП було прийнято рішення продовжити започатковану минулого року традицію та провести Другий обласний конкурс патріотичних аматорських відеороликів «МОЛОДЬ! АРМІЯ! КРАЇНА!», приурочений 31-й річниці з дня створення Збройних Сил України.

Нагадуємо, що конкурс проводиться виключно серед учнівської та студентської молоді області та має кілька номінацій, а саме:

  1. «З Україною в серці!».
  2. «Армія з народом! Народ зі своїм військом!».
  3. «Вірю в ЗСУ – наближаю Перемогу!».

Переможці відкритого обласного конкурсу обов’язково отримають цінні подарунки. Так, минулого року їм презентували книги, музичні центри, планшети, мобільні телефони та інші різні сучасні гаджети. Цього року, окрім зазначених основних призів по відповідним номінаціям, деякі переможці конкурсу додатково отримають приємний сюрприз… Який? А про це учасники дізнаються дещо пізніше!

Отже, щиро запрошуємо всіх учнів та студентів Чернігівської області взяти активну участь у конкурсі. Слідкуйте за оновленнями сторінки Чернігівського ОТЦК та СП, де згодом буде опубліковано Положення про проведення конкурсу, а також елекронну форму для реєстрації учасників.

Все що від вас потрібно – бажання, натхнення та креативні ідеї, які подарують нашим Захисникам та всьому українському народові нові сили для боротьби за мирне небо над кожним куточком рідної Батьківщини!

Бажаємо всім успіхів і, звісно, перемоги у нашому конкурсі! Слава Україні! Героям Слава!