Городнянська міська рада
Новини

Розмір, структура тарифів та обгрунтування причин зміни

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» (надалі – АТ «ОТКЕ») здійснює господарську діяльність з виробництва теплової енергії, транспортування її магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії та надання послуг з централізованого опалення та послуг з централізованого постачання гарячої води для об’єктів усіх форм власності.

Згідно з вимогами статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30 липня 2012 року № 390 (надалі – Порядок).

На підставі викладеного, враховуючи вимоги п. 2.2. Порядку, публікуються таблиця – загальний розмір тарифу та його структура та обґрунтування причин зміни тарифу АТ «ОТКЕ».