Городнянська міська рада
Новини

Робота по інвентаризації земель сільськогосподарського призначення

  1. На даний час відділом земельних відносин міської ради проводиться робота по інвентаризації земель сільськогосподарського призначення та надається роз’яснення сільгоспвиробникам щодо оформлення та законного використання цих земель.
  2. 27 вересня 2018 року Городнянським міським головою А.І.Богданом та начальником Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Н.М.Чіпак підписано акт приймання – передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної у комунальну власність. На разі виконується процедура реєстрації цих земель у комунальну власність.

      Передбачається, що після передачі землі громаді знизиться рівень корумпованості при ухваленні рішень про землевідведення, тобто раніше рішення приймались одноосібно а після передачі земель прийматиметься колегіально.

      Крім того, по завершенню процедури передачі земель громад і функції з розпорядження землями більше не будуть розпорошені між різними органами виконавчої влади. Міська ради зможе ефективно впливати на раціональне використання земель.

Також це дозволить контролювати надходження від плати за оренду землі за межами населених пунків та земельного податку з неї. Це буде стимулювати землекористувачів до ефективного використання землі та своєчасної сплати податків. 

      Отже передача земель сільськогосподарського призначення із державної у комунальну власність вплине на економічний розвиток громади.

 

  1. На даний час розробляється генеральний план с. Вокзал – Городня який перебуває на стадії завершення.

       Генеральний план забудови передбачає перспективу розвитку населеного пункту на 20 років. У ньому йтиметься про конкретні наміри. Генеральний план населених пунктів допоможе громадянам зробити життя більш комфортним, позбавить від дорогих неприємних сюрпризів у майбутньому с приводу оформлення будь яких документів на нерухоме майно та земельні ділянки.