Городнянська міська рада
Новини

Річниця створення об’єднаної територіальної громади

7 вересня у міському будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди річниці створення Городнянської об’єднаної територіальної громади. Адже саме доленосне рішення щодо створення громади відбулося на сесії
Городнянської міської ради 4 вересня 2017 року. У день річниці створення ОТГ зібралися керівники громади, в.о. старост, діловоди, працівники відділів міської ради. Також були запрошені давні друзі громади, які надавали консультаційну, економічну та правову допомогу у формуванні спроможної громади – Силенко Микола, регіональний консультант із питань місцевих бюджетів Асоціації міст України та Бойко Володимир –радник з питань регіонального розвитку Чернігівського центру розвитку місцевого самоврядування.
На зібранні були обговорені актуальні питання життєзабезпечення населених пунктів громади, окреслені основні напрями розвитку та досягнення міської ради. Також з нагоди річниці створення Городнянської ОТГ міський голова Андрій Богдан оголосив подяки в.о.старост. Також подяки від міської ради за активну cпівпрацю в формуванні та розвитку громади були оголошені Миколі Силенку та Володимирові Бойку.