Городнянська міська рада
Новини

Районна філія Чернігівського ОЦЗ пропонує онлай профорієнтацію

Послуги служби зайнятості стають ще доступнішими. Якщо Ви плануєте свій професійний шлях або не можете визначитися з вибором професії, у нагоді стане онлайн-платформа державної служби зайнятості з професійної орієнтації та розвитку кар’єри та веб-базована платформа «Моя професія: консультаційна мережа».

       Вони створені з метою безкоштовного надання послуг з профорієнтації у дистанційному режимі, тобто без відвідування центру зайнятості. Скористатися може кожен, у кого є потреба у виборі або зміні професії, виборі майбутнього напряму професійного навчання, визначенні схильності до підприємницької діяльності, оцінці власних здібностей та навичок. 

В Інтернеті онлайн-платформу державної служби зайнятості з профорієнтації та розвитку кар’єри можна знайти на сайті державної служби зайнятості за адресою – www.profi.dcz.gov.ua. Веб-базована платформа «Моя професія: консультаційна мережа» розташована за адресою: http://myprofession.com.ua/

Фахівці Городнянської філії Чернігівського обласного центру зайнятості допоможуть Вам зареєструватися на цих платформах та нададуть професійну консультацію за результатами тестувань.

Довідки за телефоном (04645)21519

Отже, проходьте тестування та дізнайтеся про себе більше!