Городнянська міська рада
Новини

Процес дерусифікації у громаді розпочато

28 квітня 2022 року виконавчий комітет Городнянської міської ради прийняв рішення № 58 “Про створення робочої групи з розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єкта права власності, за якими вони закріпленні, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій”.

До складу групи увійшли представники міської ради, історики та краєзнавці. Сьогодні, 06 травня, відбулося перше засідання робочої групи. На ньому було обговорено та прийнято рішення винести на громадський розгляд перейменування вулиці та провулків Горького у місті Городня.

Стосовно інших населених пунктів громади старостам було надано доручення вивчити питання перейменування вулиць у старостинських округах з урахуванням думки місцевих жителів. Міська рада пропонує мешканцям громади долучитися до цього процесу та надати свої пропозицій, зокрема щодо нової назви вулиці та провулків Горького.

Свої пропозиції ви можете наділати на електронну адресу gormr@ukr.net до 15 травня включно, які обов’язково будуть враховані.