Городнянська міська рада
Новини

Професійність та відповідальність – запорука успішного працевлаштування!

Співпраця фахівців служби зайнятості з роботодавцями та активність безробітного на ринку праці завжди дає позитивний результат.  Працевлаштування безробітного починається з подачі роботодавцем вакансії до центру зайнятості.  Особистий консультант уточнює у роботодавця не тільки загальні умови роботи, а й побажання щодо професійних навичок, особистих якостей кандидата на вакансію та пропонує ознайомитись з резюме кандидатів.

Павло Авраменко в минулому працював в Городнянській районній філії  Чернігівського обласного центру зайнятості.  Тут він зарекомендував себе активним , працьовитим та відповідальним працівником. А ще Павло завжди був готовий прийти на допомогу колегам у вирішенні робочих питань. В ході реформування служби зайнятості , посада на якій він працював, була скорочена. За допомогою, в пошуку роботи Павло звернувсь до центру Городнянської районної філії. Кар’єрний радник провів поглиблене профілювання, в ході якого визначив професійний та освітній рівень безробітного, ступінь мотивації, активність та мобільність на ринку праці. Обговорили перешкоди, які можуть стати на заваді в пошуку роботи.  В ході співбесіди був складений індивідуальний план працевлаштування і заходи відповідно до профільної групи.

Перебуваючи на обліку Павло відвідав семінари з техніки пошуку роботи та склав резюме.  Саме резюме зацікавило  директорку Городнянського ліцею №2,  адже вона шукала працівника  на посаду заступника директора адміністративно – господарських питань. На цьому робочому місці вона бачила гарного адміністратора, господарника, людину яка не боїться труднощів. ЇЇ привабили професійні компетенції шукача роботи, а в ході особистої зустрічі приємно вразила готовність працювати з активною життєвою позицією. 

Як, результат,  Павло Авраменко  був працевлаштований за направленням служби зайнятості до Городнянського ліцею №2.  Він має відповідальну роботу, яка вимагає твердий характер та високі професійні знання. Колектив школи задоволений своїм працівником. А ми бажаємо Павлові нових професійних успіхів.

За інформацією Городнянської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості