Городнянська міська рада
Новини

Проблема інтернету та телефонного зв»язку залишається болючою для жителів Берилівки, а, значить, і всієї громади.

На жаль, поки що не виконали свою обіцянку встановити вежу  оператори Водафону, що б вирішило питання наявності мобільного зв»язку для мешканців Мощенки та Берилівки.

Тому вчора у Берилівці працювали місцеві  фахівці, намагаючись встановити обладнання для глобальної супутникової системи STARLINK, щоб дати людям доступ до інтернет-мережі. На жаль, всі кілька спроб не увінчались успіхом.  Його встановлювали в різних місцях і в різних кінцях села, однак система так і не запрацювала.

Причиною виявилось те, що власники  STARLINK заблокували роботу своєї системи на території країн-агресорів росії та білорусі. А Берилівка знаходиться в безпосередній близькості до їхніх територій, тому, як видно по спеціальній карті покриття від STARLINK, «сіра» зона закриття простору  зачіпає й цю місцевість.

Міська рада продовжує настійні переговори з оператором мобільного зв»язку Водафон щодо встановлення вежі мобільного зв»язку, обіцяючи супровід і допомогу місцевих фахівців у проведенні  робіт.  Тільки це допоможе вирішити проблему.