Городнянська міська рада
Новини

Про визначення закладів охорони здоров’я для лікування хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19 спричинену коронавірусом SARS-CoV-2

На виконання розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня пов’язаної із поширенням коронавірусом хвороби COVID-19 від 27.03.2020 № 7, наказу Міністерства охорони здоров’я України від 28.03.2020 № 722 “Організація надання медичної допомоги хворим на коронавірусну хворобу (COV1D-19 )”, керуючись п.5.4. Положення про Управління охорони здоров’я та з метою координації та оптимізації роботи, організації надання своєчасної та якісної медичної допомоги хворим на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2. Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА згідно наказу № 98 від 30.03.2020р. затвердило перелік закладів охорони здоров’я для госпіталізації осіб з ознаками респіраторної хвороби COVID-19, що відбуватиметься в чотири хвилі. Згідно додатку № 1 до наказу У03 № 98 КНП “Городнянська ЦРЛ” увійшла до переліку закладів охорони здоров’я другої хвилі.

На початку пандемії CO V1D-19 в Чернігівській області в першу чергу . будуть заповнюватися ліжка в закладах, які віднесені до першої хвилі. Перші жителі Городнянського району із захворюванням на COVID-19 будуть госпіталізовані в Чернігівську району лікарню, однак при заповнені закладів першої хвилі. На 35% потужності розгортаються заклади другої хвилі і

проводять госпіталізацію хворих, а при заповнені закладів другої хвилі на 25 % потужності розгортаються заклади третьої хвилі, при заповнені закладів третьої хвилі на 10 % потужності розгортаються заклади четвертої хвилі.

При заповнені закладів 03 четвертої хвилі приміщення кінотеатрів, торгових центрів і т.д. переобладнуються під тимчасові мобільні шпиталі.

Тому прогнозувати як скоро будуть задіяні ліжка Городнянської ЦРЛ на COVID-19 не може ніхто, все залежить від темпів поширення пандемії на території Чернігівської області.