Городнянська міська рада
Новини

Про те, що в Центрі надання соціальних послуг працює швейна майстерня, городнянцям відомо давно. Швачку Ганну Безсмертну, яка тут працює вже десять років, добре знають не тільки клієнти Центру, які перебувають на  його обслуговуванні, а й звичайні городяни, яким до душі професіоналізм і творчий підхід до справи майстрині, і військові, яким Ганна ніколи не відмовляє у такому необхідному ремонті одягу.  А нещодавно майстерня Центру розширилась й оживилась – у Ганни з’явились дві  помічниці. Олена Кухаренко прийшла сюди працювати в жовтні минулого року, а Тетяна Жаловська –у лютому нинішнього

      –Це стало можливим завдяки нашій співпраці з Центром зайнятості, який таким чином залучає тих, хто стоїть в ньому на обліку, до суспільно-корисних робіт, – каже директорка Центру надання соціальних послуг Наталія Семенова. – Найважливіше те, що і Олена, і Тетяна прийшли до нас працювати не за обов’язком, а за покликом серця. Коли перший термін працевлаштування Олени закінчився, і ми почали переоформлювати її  на другий термін, вона прийшла до мене і каже: «Ви мене не виженете, якщо я буду ходити на роботу й у цей період, доки документи оформлюються?». Я їй кажу, що ми ж не можемо платити за ці дні, а вона так здивовано: «Та хіба у грошах справа? Я хочу допомагати і вам, і хлопцям».

    Тетяна Жаловська – професійна швачка, Олена Кухаренко – теж за фахом закрійник верхнього одягу. Окрім ремонтів одягу, дівчата активно працюють на допомогу армії – шиють білизну для шпиталів, бафи для військових, інші речі. Звичайно, одна швейна машинка та оверлок, які були в Центрі, не справилась би з таким навантаженням. На допомогу волонтерському швейному цеху прийшов фонд «Право на захист» – він закупив ще одну новеньку швейну машинку. І, як завжди, не обійшлось у добрій справі без добрих сердець – жителька Городні Валентина Шевель  подарувала дівчатам власну швейну машинку – хоч не нову, але таку, кажуть задоволені дівчата, що дуже швидка й зручна в роботі. «Хай послужить і хлопцям, попрацює на перемогу» – сказала Валентина Володимирівна, передаючи свою помічницю в надійні руки.